ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
kemi kaluar ne www.ofm-albanian.tk` BYE BYE [ D H G ]

Share | 
 

 Shqiptimi i Shahadetit - Shtylla e parë e Islamit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
baRchee.
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer


Posts: 969
Join date: 09/07/2009
Age: 22
Location: Podujeva
Hobi Hobi: Nxënës/Futbolli

MesazhTitulli: Shqiptimi i Shahadetit - Shtylla e parë e Islamit   Fri Jul 10, 2009 4:54 pm

Shqiptimi i Shahadetit - Shtylla e pare e Islamit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://llapi-forum.tk
Aidzz
Antar 10%
Antar 10%


Posts: 48
Join date: 10/07/2009
Age: 20
Location: Podujeve
Hobi Hobi: Football

MesazhTitulli: Re: Shqiptimi i Shahadetit - Shtylla e parë e Islamit   Fri Jul 10, 2009 5:03 pm

a Dini te Shqiptoni shahadetin ne shqip dhe arabisht
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.barafranca.com
baRchee.
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer


Posts: 969
Join date: 09/07/2009
Age: 22
Location: Podujeva
Hobi Hobi: Nxënës/Futbolli

MesazhTitulli: Re: Shqiptimi i Shahadetit - Shtylla e parë e Islamit   Fri Jul 10, 2009 6:01 pm

Shahadeti osht qelsi i xhenetit(parajses)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://llapi-forum.tk
FLo0rI
Administrator
Administrator


Posts: 4764
Join date: 09/07/2009
Age: 21
Location: n'Anfield Road
Hobi Hobi: Nxenes/Futboll

MesazhTitulli: Re: Shqiptimi i Shahadetit - Shtylla e parë e Islamit   Fri Jul 10, 2009 6:17 pm

Aidzz jo wolla un veq Arabisht e di Shahadetin sic e tha edhe admin shahadeti eshte qelsi i Xhenetit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Nitchee
Antar 10%
Antar 10%


Posts: 64
Join date: 10/07/2009
Age: 18
Location: Podujev

MesazhTitulli: Re: Shqiptimi i Shahadetit - Shtylla e parë e Islamit   Mon Jul 20, 2009 9:44 am

opp Shahadeti Osht Celsi i Xhenetit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.llapi-forum.tk
behar
Antar 10%
Antar 10%


Posts: 64
Join date: 16/07/2009

MesazhTitulli: Re: Shqiptimi i Shahadetit - Shtylla e parë e Islamit   Thu Jul 23, 2009 11:05 pm

une di edhe en shqip edhe ne arabisht


SHAHADETI SHQIP

Besoj dhe deklaroj se nuk ka zot tjeter perveq allahut,
Besoj dhe deklaroj se muhamedi osht rob dhe i derguari i tij.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
gent
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR


Posts: 1183
Join date: 16/07/2009
Age: 22
Location: Podujeva

MesazhTitulli: Re: Shqiptimi i Shahadetit - Shtylla e parë e Islamit   Thu Aug 06, 2009 10:27 pm

Esh-hedu en la ilahe il-lall-llah Ve esh-hedu en-ne Muham-meden abduhu ve resuluhu Deshmoj dhe dekraroj se nuk ka Zot tjeter perveq ALL-LLAHU xh.sh dhe deshmoj se MUHAMEDI a.s eshte rob dhe i derguari i tij.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
leonard
Fillestar
Fillestar


Posts: 10
Join date: 22/07/2009

MesazhTitulli: Re: Shqiptimi i Shahadetit - Shtylla e parë e Islamit   Fri Aug 21, 2009 3:04 pm

shahadeti esht qelsi i
xhenetit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
special-toni
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer


Posts: 2264
Join date: 26/08/2009
Age: 22
Location: Drenas
Hobi Hobi: http://gamezer.com/billiards/http://llhg-crew.sqweebs.com,

MesazhTitulli: Re: Shqiptimi i Shahadetit - Shtylla e parë e Islamit   Thu Aug 27, 2009 10:07 am

edhe une ashtu mendoj per mua kur te shkoj me flejt as nje dit nuk me shkon pa ra shahadet sepse gjeja me e rendsishme eshte shahadeti
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.toni-chat.tk
gent
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR


Posts: 1183
Join date: 16/07/2009
Age: 22
Location: Podujeva

MesazhTitulli: Re: Shqiptimi i Shahadetit - Shtylla e parë e Islamit   Tue Sep 08, 2009 11:42 pm

Shahadeti eshte pasaporte e nje MUSLIMANI
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arjanit Manchester United
V.I.P
V.I.P


Posts: 613
Join date: 13/09/2009
Age: 24

MesazhTitulli: Re: Shqiptimi i Shahadetit - Shtylla e parë e Islamit   Thu Sep 17, 2009 6:32 pm

gent shkruajti:
Shahadeti eshte pasaporte e nje MUSLIMANI
mir e ki
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Shqiptimi i Shahadetit - Shtylla e parë e Islamit
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 ::  :: -
Kërce tek: